Haldanoğlu Beton Delme Kesme Kimyasal Ankraj

Antalya/merkez Merkez, Antalya
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Haldanoğlu Beton Delme Kesme Kimyasal Ankraj
Hüseyin Akgün
Antalya/merkez
Merkez , Antalya
Haldanoğlu Beton Delme Kesme Antalyada Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Haldanoğlu Beton Delme Kesme Kimyasal Ankraj Hakkında

beton  kesme ile ilgili görsel sonucu

Vizyonumuz

Beton delme kesme Sektöründe sözü geçen tepe örgütü olarak tadilat malzemeleri kullanımını AB seviyesine çıkarmak ve bölgesel güç olmak.

Misyonumuz

Antalyada sürdürülebilir bir gelecek için doğal kaynakları verimli kullanarak, insan güvenliğini ve çevre sağlığına duyarlı yapılarla, yaşam kalitesi ve konfor koşullarının arttırılmasını sağlamak ve yarınlarımıza yaşanılabilir bir dünya bırakmaktır.
 

Amacımız

  • Beton delme konusunda ülke çapında karot ve tesisat sağlanması,
  • Bina Yıkımı  konularında yetkililerin ve toplumun dikkatini çekmek ve gerekli önlemlerin nasıl alınabileceğini göstermek, bu suretle insan sağlığının korunmasına katkıda bulunmak,
  • Daire tadilat konusunda uygulamaların teknik kurallara uygun olarak yapılmasını temin etmek, insanların daha konforlu ve sağlıklı mahallerde yaşama ve çalışmalarının temini için kalıcı çözümler getirmek,

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00