Hazal Kına Organizasyonu

Konya / Karatay Karatay, Konya
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
Hazal Kına Organizasyonu
Kader Kırat
Konya / Karatay
Karatay , Konya
İş Alanları

Eğlence Merkezleri

Hazal Kına Organizasyonu Konya Yıllardır Organizasyon Hizmeti Vermekteyiz.

Hazal Kına Organizasyonu Hakkında

İlgili resim

Misyonumuz

Satın alan memnuniyetini en ileri düzeyde sunmayı kendine prensip edinen ve ortalama 10 yıldır piyasada yaptığı işlerle ismindan söz ettiren Hazal Kına Organizasyon; düğün, kına, sünnet vb. şeklinde etkinliklerde, konusunda uzman elemanları ile hizmet vermektedir. Her geçen gün efsunyen ve gelişen ekibimizle organizasyonlarınızda kaliteli, emin ve sizleri mutlu eden, yüzünüzde tebessümler bırakacak bir hizmet sunmaktayız.
Güler yüzlü, dinamik kadromuzla kurumsal ve bireysel organizasyonlarınızda yeteneklerimizi en iyi şekilde özel günlerinizde hayata geçirmek ve koşulsuz olarak alan kişi memnuniyeti sağlamak, özel günlerinizi daha da özel kılmak ve fark kurmak için varız.
Siz değerli misafirlerimize; organizasyonlarımızda tecrübelerimizi, iş disiplinimizi ve her geçen gün ayrımındalık meydana getiren fikirlerimiz ile geliştirdiğimiz organizasyon becerimizi sunmaktan özsevi duymaktayız.

Vizyonumuz

Sürekli kendini geliştirip, hızla gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurarak küçük detayı, özel konseptleri, farklı fikirleri verdiği kaliteli hizmetle; islami düğün organizasyonlarında başta Konya olmak üzere türkiye çapında aranan organizasyonlar içinde lider olmak, özel günlerin en fazlaca tercih edilen ismi haline gelmek için çalışıyoruz.
Alanında elit organizasyon firmaları arasında yer almayı, müşterilerimizin beklentilerini bütün yönleri ile karşılamayı, mutluluklarına mutluluk eklemeyi ve bütün Hazal Kına Organizasyon ekibinin işe gönlünü vermesi ile yaptığımız işlerin değerinin artmasını gayelıyoruz.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

 • 5/5

  Harika bir firmasınız işinizi severek yaptığınız her halinizden belli size hayran kaldık muhteşemsiniz gerçekten

 • 5/5

  Harika

  Musa ilisulu
  Muhteşem
  Musa ilisulu
  Muhteşem
  Musa ilisulu
  Muhteşem

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00