HUYMA RENT A CAR

Huyma Rent A Car

Kepeci Mahallesi 106. Cadde Gazigürelli Apt.no4 Merkez, Isparta
Cep Onaylı
Online
GOLD
Mesaj Gönder
Huyma Rent A Car
Yusuf Ünal
Kepeci Mahallesi 106. Cadde Gazigürelli Apt.no4
Merkez , Isparta
Isparta En İyi Oto Kiralama, Isparta En Uygun Oto Kiralama, Isparta En Ucuz Oto Kiralama, Isparta En Lüx Oto Kiralama, Isparta Rent A Car Firmaları, Isparta En Uygun Rent A Car, Isparta En Lüx Rent A Car, Isparta Şöförlü Araç Kiralama, Isparta Vip Oto Kir

Huyma Rent A Car Hakkında


Araç Kiralama Koşulları

Sürücü Yaşı

Sigorta şartları gereği ekonomik bir araç kiralayabilmek için en az 21 yaşında olmanız gerekir. Orta ve Üst sınıf araçlar için 25 yaş alt sınırdır. Lüks ve büyük araçlar için en az 28 yaşında olmanız gerekiyor.

Ehliyet Süresi

Ekonomik, orta sınıf yada üst sınıf bir araç kiralayabilmek için en az 2 yıllık ehliyet gerekir. Lüks veya büyük araçlar için minimum ehliyet süresi 3 yıldır.

Araç Kiralama Süresi

Araç kiralama süresi en az 1 günlük olmalıdır. 1 günden az süre ile yapılan kiralamalar da 1 gün olarak kabul edilir.

Kilometre Sınırı

Kiraladığınız aracın ücretine dahil olan kilometre sınırı araçların listelendiği ekranda gösterilir. Belirtilen Km’nin aşılması halinde 50 kuruş kilometre aşım ücreti uygulanır. “Sınırsız”olarak belirtilen araçlarda herhangi bir Km sınırı bulunmaz.

Kasgo / Sigorta

Kiralık araçların tamamı rent a car kaskoludur. Kasko sigortasının geçerli olabilmesi için bazı önemli şartlar bulunmaktadır. Alkol ve uyuşturucu kullanılması durumunda sigortalar geçerliliğini tamamen yitirir. Aynı şekilde, yasal hız sınırlarına uyulmaması, kontratta yazan kişiler dışında aracın kullanılması, yük haddinin aşılması ve karayolları dışında aracın kullanılması durumunda da sigorta geçerli olmamaktadır. Sigortaların geçerli olabilmesi için trafik ve alkol raporlarının kaza anında tutulması ve en geç 48 saat içinde aracın kiralandığı tedarikçimize teslim edilmesi gerekir.

İptal İşlemi

Aynı gün içinde yaptığınız kiralamayı iptal ettiğinizde herhangi bir ücret talep edilmez. Kiralama başlangıcına 24saat kala yapılan iptaller için 40 TL hizmet bedeli kesilerek ödediğiniz tüm ücret iade edilir. Kiralama başlangıcına 24 saatten az bir süre kalırsa 1 günlük kiralama ücreti iptal bedeli olarak tahsil edilir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    tesekkürler

  • 5/5

    tesekkürler

  • 5/5

    tesekkürler

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00