İds Endüstriyel Dağcılık Hizmetleri

Avcılar, İstanbul
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
İds Endüstriyel Dağcılık Hizmetleri
İdris Aycan / Haluk Aycan
İds Endüstüriyel Dağcılık Hizmetleri İstanbulda Hizmet Vermektedir.

İds Endüstriyel Dağcılık Hizmetleri Hakkında

 

ENDÜSTRİYEL DAĞCILIK (İPLE ERİŞİM)SİSTEMLERİ İLE MİMARİ YAPILARIN ULAŞILMASI ZOR BÖLGELERİNE ULAŞIP TEMİZLİK,TADİLAT VE TAMİRAT GİBİ TEMEL SORUNLARINI GİDERİYORUZ.

VİZYONUMUZ
İSTANBUL ENDÜSTRİYEL DAĞCILIK OLARAK GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ PROJELERLE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ÖN PLANDA TUTAN DÜRÜST,GÜVENİLİR,SAYGIN,HİZMETLERİ DAHA İYİ SUNMA ADINA KENDİNİ SÜREKLİ OLARAK YENİLEYEN  VE GELİŞTİREN,MÜŞTERİLERİLERİMİZE PROJELERİNİN ÇÖZÜM ORTAĞI OLARAK VERDİĞİMİZ HİZMETLERLE BAŞTA  İSTANBUL OLMAK ÜZERE TÜM TÜRKİYE'DE ÇALIŞMALAR GERÇEKLEŞTİRME DÜŞÜNCESİYLE HAREKET EDİYORUZ.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00