İnci Partikül Ağda

Kayseri / Melikgazi Melikgazi, Kayseri
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
İnci Partikül Ağda
Ahmet İnsal
Kayseri / Melikgazi
Melikgazi , Kayseri
İş Alanları

kişisel bakım merkezi

İnci Partikül Ağda Kayseride Yıllardan Beri Bu Hizmeti Vermekteyiz.

İnci Partikül Ağda Hakkında

bitkisel ağda ile ilgili görsel sonucu

Misyonumuz;

Mevcut ve gelecekteki müşterilerin ihtiyaçlarını anlamak, müşteri gereksinimlerini karşılamak ve satın alan beklentilerinin üzerinde hizmet sunmaya gayret etmek.

Vizyonumuz;

Bizler, satın alan odaklı, güvenli, yenilikçi, sorumlu ve özveriliyiz. Gücümüz, dayanışma ve ekip ruhumuzdur. Inci partikül ağda  sizin kuaför, kalitenin varılması ihtiyaç duyulan bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir müddetç olduğu inancındadır. Bu çerçevede müşteri memnuniyetine, çalışanlarının çalışma vakitçlerinin ve de ekipmanlarının gelişimine sürekli yatırım meydana getirmeye devam etmektedir.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00