İptech Com Tr

Tüm Türkiye, Diğer
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
İptech Com Tr
Bülent Cansu
İptech Com Tr Türkiyede Yıllardır Hizmet Vermektedir.

İptech Com Tr Hakkında

iptech kamera ile ilgili görsel sonucu

IPTECH yıllık kamera sayısının %5’ini ihraç etmektedir. IPTECH marka Kameralar bugün Tüm Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede tercih edilmektedir. Özgün tasarımlarıyla, kendi geliştirdiği yeni modelleri ile son yıllarda Avrupa pazarına yönelik değişik tipte esnek ürün anlayışı doğrultusunda kamera ihracatı yapan IPTECH , dış pazarlara yönelik planlı çalışmalarını arttırarak devam etmeyi hedeflemektedir..

IPTECH , güvenlik kameraları için, satış, servis ve yedek parça operasyonlarını yurt çapındaki binlerce yetkili satıcısı ile yürütmektedir. Teknik Servis ve Teknik Destek faaliyetleri ile yetkili satıcılarını desteklemektedir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00