Kaan Pansiyon

Kumbağ Mahallesi Kumbağ Köyü İç Yolu 59060 Süleymanpaşa/tekirdağ Merkez, Tekirdağ
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
Kaan Pansiyon
Lale Sultan
Kumbağ Mahallesi Kumbağ Köyü İç Yolu 59060 Süleymanpaşa/tekirdağ
Merkez , Tekirdağ
İş Alanları

Pansiyonlar

Oteller

Kaan Pansiyon Tekirdağda Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Kaan Pansiyon Hakkında

Misyonumuz

kumbağ Ganos dağlarının marmara kıyılarında kurulmuş,tarihi oldukça eskiye dayanan küçük bir balıkçı köyüdür. Kumbağ Tarihi 1913 yılında Balkan Savaşı öncesinde kumbos isimli 600 haneli bir Rum Balıkçı köyüyken 1923 yılına kadar devam eden sürede Yunanistan, Bulgaristan 1935 yılında da Romanyadan göçmenlerle iskan edilmiş. Tekirdağ'ın Kumbağ Beldesi 1993 yılında Belediye olma hakkını elde etmiştir.1994 yılında yapılan genel seçimlerinden bu yana Belediye olup, ilk 2 dönem DYP Kazanmıştır.28 Mart 2004 seçimlerinde yönetime CHP'den Sami Eren Belediye Başkan'ı seçilmiştir.2009 yerel seçimlerinde Anavatan partisinden Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar seçilmiştir.

Değerlerimiz

Kumbağ'ın Tarihçesi, kumbağ tarihçesi, kumbağ tarihçe, kumbağ balıkçı köyü 

  • Bu yaz Tekirdağ Büyükşehir'e bağlı, Marmara denizinin en temiz kıyılarına ve plajlarına sahip, konuklarının bir aile ortamının sıcaklığını hissedecekleri atmosferi sağlayan ve siz değerli misafirlerinin tüm taleplerini mümkün olduğunca karşılayan, ismini üzüm bağlarının ve kumsalının karışımından alan, Kültür Turizmine aday belde olan Kumbağ Tatil Beldesine bekliyoruz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00