Kaçmaz İnşaat Yapı Dekorasyon

Merkez, Mardin
Cep Onaylı
Online
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Kaçmaz İnşaat Yapı Dekorasyon
Nevzat Kaçmaz
Kaçmaz İnşaat Yapı Dekorasyon Mardinde Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Kaçmaz İnşaat Yapı Dekorasyon Hakkında

dekorasyon ustası ile ilgili görsel sonucu

Vizyon

DekorasyonMardinde ve Türkiyede kalitesine güvenilen, saygın ve lider şirket olmayı,  satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlayarak samimi, güvenilir, profesyonel bir ekiple hizmet sunmayı, gelişime açık kimliğiyle kendisini sürekli yenileyerek üretim kalitesini yükseltmeyi vizyon olarak kabul eder. Yalnızca ülkemizin en iyisi olmak değil sunduğu hizmet kalitesiyle uluslararası alanda da  lider olmayı hedefler.

Misyon

Dekorasyon faaliyetlerini doğal çevrenin, işçi sağlığı ve güvenliğinin şartsız korunması ve çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesi ilkelerini kabul eder. etkin insan kaynakları politikaları geliştirip sonuç odaklı, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet, yenilikçi, pozitİf değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kurum olmayı misyon haline getirmiş durumdadır.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Mardin bölgesinde faaliyet göstermekte olan işine gönül vermiş kendini adamış insanlar ürün kalitesi hizmet 1 numara tavsiye ediyorum.

  • 5/5

    Gerçekten mardin bölgesinde tanınan işini en sağlam yapan kaçmaz yapı başarılarınızın devamını dilerim

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00