Kanatlı Malzemeler

Osmangazi, Bursa
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Kanatlı Malzemeler
Muhammed Uzer
Kanatlı Malzemeler Bursada Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Kanatlı Malzemeler Hakkında

kanatlı hayvan yemleri ile ilgili görsel sonucu

Vizyonumuz

Bursada yüksek teknolojik hedefleri olan ve ülkesine karşı sorumluluk taşıyan güvenli, başarılı, alan kişi memnuniyetini ön planda tutan, milli ve uluslararası alanda ayırtedilebilir bir marka yaratmaktır.

Misyonumuz 

Bursada bilişim teknolojilerinde son teknolojiyi kullanarak satın alan ihtiyaçlarına nazaran hızlı, uygun maliyetli ve emin çözümler sunmak.öğrenim ve danışmanlık sektöründe devamlı tercih edilen kuruluş olmak.

Firmamız öncelikle arge bünyesinde yaptığı çalışmalarla , her daim  kalitesinden ödün vermeden çalışmalarına devam etmiş, siz tüketicilere sağlıklı ve organik yem üretmek ilkesinden hiçbir zaman ayrılmamıştır.

Firmamız arge bünyesinde yapacağı projelerle  daha çok çeşit üretmenin izini sürer. Siz dostlarımıza vakitında üretim, sevkiyat ve en iyi hizmeti sunmanın başlıca hedeflerindendir.

Bununla beraber  türkiye'nin ekonomisine ivme kazanmıştırrmak ismina ihracat saysıcaklıknı çoğaltmak hedeflerimizdendir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00