Karadaş Yapı

Bayrampasa, İstanbul
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
Karadaş Yapı
Etem Karabacak
Karadaş Yapı İstanbulda Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Karadaş Yapı Hakkında

HAKKINDA MİSYON & VİZYON

HAKKIMIZDA

Karadaş Yapı kurulmuş olup, kurulduğu yıllarda tadilat sektörüne genel müteahhitlik hizmetleri ve taahhüt işleri ile hizmet vermiştir. Daha sonra inşaat ve çatı işlerinin yanı sıra Anahtar Teslimi Villa Tadilatı & Komple Ev Dekorasyonu projelendirilmesi ve uygulamasına yönelmiş olup, Küreselleşme ile birlikte ihtiyacı hissedilen kurumsallaşma yolunda büyük adımlar atmıştır.

Bu amaçla; konusunda uzman teknik kadrosu, profesyonel, takım çalışmasına yatkın, çağdaş analitik düşünceye sahip ekibi, ödünsüz kalite anlayışıyla insanlara daha rahat ve çağdaş bir yaşam sunan projeleri geliştirmeye ve bunları hayata geçirmeye devam etmekte olup, inşaat sektöründe kendine sağlam bir yer 

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00