Kardeşler Gayrimenkul

Bornova, İzmir
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Kardeşler Gayrimenkul
Ercan Bey
Kardeşler Gayrimenkul İzmirde Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Kardeşler Gayrimenkul Hakkında

elektrik ile ilgili görsel sonucu

HAKKIMIZDA

Dürüstlük ve güvenilirlik ilkeleri üzerine kurduğu iş anlayışını benimseyerek tüm şirketlere tatbik eden kardeşler gayrimenkul şirketler grubu;

Alan kişi odaklı yaklaşımıyla tesiat sektöründe zirveyi hedefleyen, bütün yenilikleri takip ederek günümüzün olduğu kadar geleceğin de ihtiyaçlarına uygun projeler üreterek çağdaş bir hayat biçimı kurmak,

Sıhhi tesisat sektöründe teknolojinin bütün olanaklarını kullanarak doğaya ve insana hizmet etmeyi ilke edinip müşterilerimiz ile sıcak ilişkiler ile kurarak, döşem sektör birtakımnda ihtiyaçlarını gidererek, alan kişi odaklı satış sunarak, güler yüzlü hizmet anlayışı ve vakitında temin ile biz kardeşler gayrimenkul olarak her zaman icra ettiklerimızın ve yapacaklarımızın gerisinde gururla olmak ve sizleri memnun etmek için çok daha çok çaba göstererek hürmetdeğer müşterilerimiz yardımıyla hedeflerine ulaşmaktır.

Tesisat sektöründe ise fonksiyonel, güzel duyu ve özel tasarımlarımızla;elektrik,su,emlak,fayans,sektörlerinin en iyi markaları içinde yükselmeye devam etmektir.

Alan kişi beklentilerine uygun projeler üretmek ve satış sonrası memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermek misyonu

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00