Karşıyakalı Dürümcü Recep Usta

Bey Mahallesi Hüriyet Caddesi No 14 / 1 Şahinbey / Gaziantep Sahinbey, Gaziantep
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
Karşıyakalı Dürümcü Recep Usta
Bilal Altın
Bey Mahallesi Hüriyet Caddesi No 14 / 1 Şahinbey / Gaziantep
Sahinbey , Gaziantep
Karşıyakalı Dürümcü Recep Usta Uzun Yıllardır Gaziantepde Hizmet Vermektedir

Karşıyakalı Dürümcü Recep Usta Hakkında

KARŞIYAKALI DÜRÜMCÜ RECEP USTA​

MİSYONUMUZ

Satın alan memnuniyetini temel prensibi benimseyerek, emin, kaliteli, sağlıklı, hijyenik ve leziz hizmetler sunabilmektir.

GÖSTERİM

Nitelik ve hizmet anlayışından vazgeçmeden, devamlı yenilenen ve gelişen, tantuni sektöründeki yerini koruyan, müşteri memnuniyetini devamlı kılan önder şirket olmaktır.

NİTELİKLİ POLİTİKAMIZ

KARŞIYAKALI DÜRÜMCÜ RECEP USTA nın hedefi, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayacak ürünleri ve hizmeti sunarak, ilk tercih edilen marka olmaktır. Yönetim ve tüm çalışanlar, belirledikleri bu hedefe eğitimlerin süreklilığında, üreticileri ve tedarikçileriyle birlikte büyüyerek, kârlılığı ve verimliliği arttırarak, toplam nitelik yönetim anlayışını benimseyerek, ulaşabileceklerine inanmaktadırlar.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00