Kenan Başkan Van Kahvaltı Salonu

Merkez Mahallesi Cumhuriyet Caddesi 66 Sokak No:2 Gölcük, Kocaeli
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Kenan Başkan Van Kahvaltı Salonu
Dolandırıcı Kenan Çelik
Merkez Mahallesi Cumhuriyet Caddesi 66 Sokak No:2
Gölcük , Kocaeli
İş Alanları

Lokanta Restoran

Kenan Başkan Van Kahvaltı Salonu Kocaelide Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Kenan Başkan Van Kahvaltı Salonu Hakkında

DOLANDIRICIDIR SAKIN YAKLAŞMAYIN!!!

Arkadaşlar 1 numaralı sahtekardır sakın iş yapmayın 

Vizyonumuz 

Restaurant sektöründeki son teknolojiyle birlikte, merkezine insan sağlığı ve müşteri memnuniyeti ilkesini koyarak, kalitemizi ulusal ve uluslararası alanlarda Kocaelide en üst seviyeye çıkartmak ve en üst seviyede tutmaktır. 

Misyonumuz 

Müşterilerimizin sağlıklı ve güvenilir ürünlerimizi gönül rahatlığı ve beğeniyle tüketmesini sağlarken, aynı zamanda da Kocaelide restaurant deyince ilk akla gelen "Kenan Başkan" markasını yerel sınırlar dışına da taşımasını sağlamaktır. 
Kenan Başkan; Profesyonel bir yönetim anlayışı, amatör ruh ve ilk günkü heyecan ile ürettiği güvenilir ve sağlıklı ürünlerleri siz değerli müşterilerine sunmaktadır. 

Kurulduğu günden bu yana ilke edindiği "gerçek esnaf kendi yemediği bir gıdayı, müşterisine de yedirmez" Yemediklerinizi kimseye yedirmeyin. (imam-ıTaberani)" yerel felsefesini bu günde sürdürmektedir. 

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Marmaranın bir numarali işletme ve van kahvaltı sekturunde bildiğim en iyi mekan ve lezet uzerinde tanıdığim mekan iyiki varsınız kenan başkan

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00