Kılıçlar Yapı Mimarlık

Emek Hırsızı Ahmet Kılıç sultangazi, İstanbul
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
İş Alanları

Mimarlar

3D Çizim Yapan Firmalar,konsept Hizmeti,marka Geliştirme,mimarlık Firmaları,cafe Dekoru Yapan Firmalar,restoran Dekoru Yapan Firmalar,

Kılıçlar Yapı Mimarlık Hakkında

EMEK HIRSIZI AHMET KILIÇ

0506 137 28 89 

GÜVENİLİR BİR FİRMA DEĞİL İTİBAR ETMEYİN!MİSYON  &  VİZYON 


Kılıçlar Yapı Mimarlık Mühendislik tarafından perakende kuruluşlarına iç mimari tasarım ve uygulama hizmeti sağlamak amacıyla yaratılmış bir markadır. Kılıçlar Yapı Mimarlık bu doğrultuda müşterilerine, projelerinin girişim aşamasından, projelerinin gerçekleştirilip faaliyete geçiş aşamasına kadar kesintisiz servis sağlamayı misyon edinmiştir.

Bu hizmetin kapsamı, talebe göre danışmanlık, fizibilite çalışmaları, proje yönetimi ve anahtar teslim uygulama olarak şekillenir. Kılıçlar Yapı Mimarlık, bu hizmetlerini yerine getirirken verilen bütçe içinde en etkin planlamayı, en kısa takvimde sağlamayı hedefler ve hizmetini müşterisinin gizlilik prensiplerine sadık kalarak global normlarda teslim etmeyi taahüt eder.


 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    BAŞARILI !

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00