Kisa Hediyelik

Www.kisahediyelik.com Küçükçekmece, İstanbul
Cep Onaylı
Online
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder

Kisa Hediyelik Hakkında

yüzük tesbih ile ilgili görsel sonucu

Vizyon

Kuruluafaki günümüze sizin saat, şirket yapsıcaklıknı kurumsallaşmaya yönlendirmiş ve satın alan odaklı bir felsefe benimsemiştir. Temsilciliğini yaptığı markalar ile ilgili kararlarında seçkinliği hedef alan şirketimiz, satın alan memnuniyetini esas alan, çağın dinamiklerine paralel ürün ve pazarlama konsepti oluşturan dünyaca tanınmış markaların türk tüketicisine sunumunu prensip edinmiştir.

Misyon

Sizin takı model, güzel duyu, nitelik, fonksiyon, itibar taşıyan markaların tek yetkili temsilciliğini, tüketici beklenti ve gereksinimlarına nazaran kendini yenileyebilmesi, kalitesinden ödün vermeyen hizmet anlayışı çağdaş ve ustalaşmış yönetimi ile türkiye pazarında lider konumunda aranan isim olmuştur. Saat ve saat, saat sektöründe kalite ve güvenirlilik açısından kendine düşen payı gerçekleştirmekte ve sektörün sağlıklı gelişimi için yaptığı çalışmalarla öncülüğünü her zaman ispatlamaktadır.

''MNG KARGO ÜCRETSİZ KAPIDA ÖDEME HİZMETİ VERİLMEKTEDİR''

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00