Kocamanlar Vinç

Erzurum/yakutiye yakutiye, Erzurum
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Kocamanlar Vinç
Yalçın Kocaman
Erzurum/yakutiye
yakutiye , Erzurum
Kocamanlar Vinç Erzurumda Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Kocamanlar Vinç Hakkında

misyon ile ilgili görsel sonucu

Vizyonumuz

“Kocamanlar Vinç” müşterilerinin problemlerini doğru olarak algılayıp ve uzman kadrosuyla en doğru çözümü bulup en kısa vakit içinde uygulayarak alan kişi memnununiyetini kazanır. şirket çalışanlarımızın eğitim ve öğrenimleri çıraklıktan bugüne gelen profesyonel ustalık tecrübesiyle bütünlenmiştir.. Gerek ömür merkezlerinizi gerekse işyerlerinizi gelişen teknolojiye ayak uydurarak mükemmel mekanlara dönüştürüyoruz

Misyonumuz

Sektöründe usta elleriyle, hünerlerini büyük bir titizlik ve nitelik anlayışıyla uygulamak; ehliyetli kadromuz ile aranan firma olmak. Eğitim ile becerilerimize gelişen teknolojiyide ilave ederek nitelik bilincimizi arttırmak.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00