Kom Çatı Sistemleri

Ataşehir/istanbul Ataşehir, İstanbul
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Kom Çatı Sistemleri
Mehmet
Ataşehir/istanbul
Ataşehir , İstanbul
İş Alanları

Çatı Onarım

Kom Çatı Sistemleri Hakkında

misyon vizyon ile ilgili görsel sonucu

Çatı sistemleri

Sektöründe, en son teknolojiler ile, pazar talepleri ve müşteri tatmini doğrultusunda, ataşehirde kalitesindeki ürünü, insana ve çevreye saygılı tesislerde üreterek, insan kaynaklarını devamlı olarak geliştirerek, pazara yeni ürünler sunarak, izolasyon ürünleri gamını tamamlayarak, ürün ve hizmette farklılaşmak, yalıtım bilincini yayarak büyümek, çatı sistemleri imajını ve sektörde bir numara olmayı devam ettirmektir amacımız.  

 

 

Vizyonumuz

Ülkemiz ve çevre ülkelerde çatı sistemleri sektörünün güvenilir lideri olarak, sektörde sağlıklı büyümek, yalıtım ve enerji tasarrufu bilincini yaymak, insanın yalıtım konforundan azami faydalanmasını temin etmek ve böylece çevreyi korumak ana gayemizdir.

HİZMETLER

  • Çatı sistemleri 

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00