L Köşe Com

Yukarı Dudullu Mahallesi Beylikdüzü, İstanbul
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
L Köşe Com
Ali Kara
Yukarı Dudullu Mahallesi
Beylikdüzü , İstanbul
İş Alanları

Mobilyacılar

ahşap mobilya

L Köşe Com İstanbulda Yıllardır Hizmet Vermektedir.

L Köşe Com Hakkında

köşe koltuk takımları

HAKKIMIZDA

Firmamız Neler Yapıyor?

Firmamız 2000 yılında Türkiye'nin mobilya merkezlerinden biri olan İstanbul'da Modoko Sanayi Sitesinin hemen yakınında kurulmuş ve üretim hayatına başlamıştır. Kurulduğu günden beri L KÖŞE koltuk olarak yeniliklere Kapısını sonuna kadar açık tutmaktadır ve üretim sürecinde “Müşteri Velinimettir” düsturu doğrultusunda sektördeki yerimizi her zaman korumaya devam ediyoruz.

Üretim Süreci

Firmamız Toptan ve perakende üretim yapmaktadır,ürünlerimiz standart ve özel üretimden oluşmaktadır.Sipariş alındıktan itibaren bir hafta gibi bir sürede teslimatımız gerçekleşmektedir.Hedefimiz kaliteden ödün vermeden zamanın getirdiği teknoloji ve olanaklar ile müşteri menuniyetini her zaman en ön sırada tutmaktır.

Saygılarımzıla

L KÖŞE KOLTUK

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00