Mebikom Bisiklet Ve Oyuncak

Alibey Mah. Aziz Sok. No: 17/a (Eski Devlet Hastanesi Altı) Silivri, İstanbul Silivri, İstanbul
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
Mebikom Bisiklet Ve Oyuncak
Gülşah Balaban
Alibey Mah. Aziz Sok. No: 17/a (Eski Devlet Hastanesi Altı) Silivri, İstanbul
Silivri , İstanbul
İş Alanları

Motosiklet Bisiklet

Silivride Bisiklet Firmaları,silivride Oyuncak Firmaları,silivride Bisiklet Satan Yerler,silivride Oyuncak Satan Yerler,

Mebikom Bisiklet Ve Oyuncak Hakkında

İşletmemiz halen bulunduğu adresinde, fakat günümüzdeki ürün gamından biraz değişik olarak, 04/04/2008 tarihinde açılmıştır. O günlerde ünvanımız; “Mebikom Medikal Ortopedik Malz. Ve Bebek Gereçleri” iken, günümüzde artık “Mebikom Bisiklet ve Oyuncak San.Tic.Ltd.Şti.” olarak değişmiştir.Artık sattığımız ürünler tamamen mutlu insanlara hitab ettiğinden, felsefemize odaklanmamızda bizim için daha kolay bir hale gelmiştir. Felsefemiz kısaca; mutlu et, mutlu ol dolayısıyla, herkes mutlu olsun üzerine kuruludur. İşte tamda bu sebeple bünyemizde; kaliteli, fiyat istikrarını yakalamış ve satış sonrası hizmetlerini problemsiz verebildiğimiz markaları tercih etmekteyiz. Birgün yolunuz Mebikom’un önünden geşerse bir kahve içmeye bekleriz. MEBİKOM AİLESİ Mebikom Bisiklet ve Oyuncak San.Tic.Ltd.Şti.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00