Medikal Forma

Samsun İlkadım ilkadım, Samsun
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Medikal Forma
Ferhat Erşahin
Samsun İlkadım
ilkadım , Samsun
Medikal Forma Samsunda Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Medikal Forma Hakkında

Misyon ve Vizyonumuz

 
 

Misyon ve Vizyonumuz

misyon vizyon ile ilgili görsel sonucu

Misyonumuz

Medikal Forma Grubu olarak öncelikli misyonumuz; güzellik ve estetik sektöründeki teknolojik-sektörel gelişmeleri takip ederek kaliteli ve sürdürülebilir hizmet üretmek, bu hizmeti daha da yaygınlaştırabilmek için üst seviyede donanımlı ve bilinçli estetisyenler yetiştirmektir.

Önem verdiğimiz diğer misyonumuz ise güzellik sistemi ile medikalmarkamızı tüm Samsunda genelinde yaygınlaştırmak ve bu doğrultuda franchise’larımıza gereken destekle tecrübe aktarımını sağlamaktır. 

Vizyonumuz

Vizyonumuz; saç ekimi ve güzellik merkezi sektöründe kazandığımız tecrübeyle yarattığımız başarılı sistemi  Türkiye ve türkiye öncelikli olmak üzere tüm dünyada yaygınlaştırmak için şubeler kurarak Medikal Formayı Samsunda markası yapmaktır.

 

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00