Merkez Elektrik

Mustafa Kemal Paşa Mah Fatih Cad No119 Arnavutköy/istanbul Arnavutköy, İstanbul
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Merkez Elektrik
Sedat Öksüz
Mustafa Kemal Paşa Mah Fatih Cad No119 Arnavutköy/istanbul
Arnavutköy , İstanbul
İş Alanları

elektrikçi

Merkez Elektrik İstanbulda Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Merkez Elektrik Hakkında

elektrik ile ilgili görsel sonucu

Şirketimiz türkiyenin tüm bölgelerinde geçmişten bu yana süregelen kaliteli, kesintisiz ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız devam edecektir.Bu doğrultuda yenilenme çalışmalarımızı bir çok alanda başlatmış bulunmaktayız.  

Biz kaliteli ve kesintisiz güler yüzlü hizmetin herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz ve bunun için çalışıyoruz. Hizmet alanlarımızda yenilenen yüzümüz ile sizlere daha kaliteli hizmet vermek ve sizlerin memnuniyetini yükseltmek arzusuyla gerçekleştireceğimiz çalışmalarımızda sizin fikir , öneri ve görüşlerinize de çok önem veriyoruz.

Çalışmalarımızın olumlu sonuçlarını da önümüzdeki günlerde yine sitemizden sizlerle paylaşmayı arzuluyoruz. 

Türkiyenin tüm bölgelerinde kurumsal kuruluşlarin elektirik projeleri okul, fabrika, alışveriş merkezi vb hizmetlerimizle tüm türkiyeye hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00