Meta 70 Uluslararası Ticaret

Merkez, Karaman
Online
GOLD
Mesaj Gönder
Meta 70 Uluslararası Ticaret
Mustafa Yavuz
İş Alanları

MAKİNA

Meta 70 Uluslararası Ticaret Karamanda Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Meta 70 Uluslararası Ticaret Hakkında

META 70 ULUSLARARASI TİCARET

META70 ULUSLARARASI TİCARET Firmamız KARAMAN ilinde yerleşik olup 25 yılı aşkın süredir tarım ürünleri ve inşaat malz. ticareti ile iştigal eden firmamız ile 2005 yılında tarım sektörüne yönelik Amerikadan QEMISOYL (dilimizdeki söylenişi "KEMİSOL" olan) ve bitki yetiştirilmesinde büyük ölçüde su tasarrufu sağlayarak sulama sıklığını azaltması, ürün veriminde önemli ölçüde verim artışı sağlaması ve daha bir çok yararları da bulunan Qemisoyl (Kemisol) ticari isimli süper su tutucu ve humi-kemisol ( organik toprak düzenleyici takviyeli )ürünü pazarlamakta ve TÜRKİYE genelinde ürünler ile ilgili bayilik vermek, pazarlama ve satış ağı oluşturmakta yetkili tek firmadır.. 2008 den bu güne kadar pelet makinaları satışı ve pelet yakıtları konusunda önemli çalışmalar yapmış ve yapmaya devam etmektedir . 2010 yılında tarım sektörünün olmasa olmazı haline gelen arazi işlemede kullanılan çapa makinaları konusunda da ayrıca çalışma içerisine girmiştir . 

Sektörde farklılıklar yaratarak, kalıcı bir firma imajı sağlamak için planlı ve sağlıklı büyümek, mevcut ürün yelpazesini geliştirerek ve yeni ürünler ekleyerek, müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini yükseltmek tek amacımız.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00