Nazar Pastanesi

Tire/izmir Tire, İzmir
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Nazar Pastanesi
Ali Bey
Tire/izmir
Tire , İzmir
İş Alanları

Pastane

Nazar Pastanesi Tirede Pastaneciler,nazar Pastanesi Tirede Yaş Pasta Satışı,nazar Pastanesi Tirede Kuru Pasta Satışı,nazar Pastanesi Tirede İçecek Satışı,nazar Pastanesi Tirede Pasta Nereden Alınır,nazar Pastanesi İzmir Merkezde En Uygun Pastaneci,

Nazar Pastanesi Hakkında

pasta ile ilgili görsel sonucu

Vizyonumuz 

PASTACILIK sektöründeki son teknolojiyle birlikte, merkezine insan sağlığı ve müşteri memnuniyeti ilkesini koyarak, kalitemizi ulusal ve uluslararası alanlarda İZMİRDE en üst seviyeye çıkartmak ve en üst seviyede tutmaktır. 

Misyonumuz 

Müşterilerimizin sağlıklı ve güvenilir ürünlerimizi gönül rahatlığı ve beğeniyle tüketmesini sağlarken, aynı zamanda da izmirde PASTACILIK deyince ilk akla gelen "nazar pastacılık" markasını yerel sınırlar dışına da taşımasını sağlamaktır. 
nazar pastacılık; Profesyonel bir yönetim anlayışı, amatör ruh ve ilk günkü heyecan ile ürettiği güvenilir ve sağlıklı ürünlerleri siz değerli müşterilerine sunmaktadır. 

Kurulduğu günden bu yana ilke edindiği "gerçek esnaf kendi yemediği bir gıdayı, müşterisine de yedirmez" Yemediklerinizi kimseye yedirmeyin. (imam-ıTaberani)" yerel felsefesini bu günde sürdürmektedir. 

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Ürünler çok güzel ve lezzetli elinize sağlık :)

  • 5/5

    Ürünler çok güzel ve lezzetli elinize sağlık :)

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00