Nesta Garage

İstanbul/kartal Kartal, İstanbul
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Nesta Garage
Celal Bozkurt
İstanbul/kartal
Kartal , İstanbul
Nesta Garage İstanbulda Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Nesta Garage Hakkında

seramik kaplama ile ilgili görsel sonucu

Misyonumuz;

​Her geçen gün artan ürün yelpazemiz, çözümlerimiz satış sonrası sağladığımız hizmetlerimizle ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olarak değerler yaratan marka olmak.
Çevreye duyarlı, rekabetçi ürün ve hizmetler üreterek müşteri ve diğer paydaşlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, toplumun kalkınmasına katkı sağlamakır.

 

Nesta Garage Olarak;

Modifiye ve detaylı servis sektöründe çeşitli rekabet koşulları ve müşterilerin beklenti ve istekleri doğrultusunda; gerek ürünlerin, gerekse sunulan servis ve hizmetlerin sürekli geliştirilmesini ve iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır.
Bu nedenle;
Otomobil çözümlerinde farklılıklar oluşturup kalıcı üstünlükler sağlamaktır. Müşteri ve çözüm odaklı çalışma ilkesi doğrultusunda; etkin, ekonomik, yenilikçi teknolojiler ile çözümler üretmek, müşteri ile bütünleşerek istanbulda söz sahibi olmak.

 

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00