Nur Ak Isıtma Soğutma Ltd Şti

Mardin/merkez Merkez, Mardin
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Nur Ak Isıtma Soğutma Ltd Şti
Ramazan Yücedağ
Mardin/merkez
Merkez , Mardin
Nur Ak Isıtma Soğutma Ltd Şti Mardinde Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Nur Ak Isıtma Soğutma Ltd Şti Hakkında

HAKKIMIZDA

Vizyon Misyon

Nur-ak olarak, müşterilerimizin başarıları için değer sağlamak amacıyla uluslararası kalite standartlarında ısıtma ve soğutma, yapı ürünü ve hizmetleri üretmek. İç pazarlarda ürünlerin tanıtımını ve pazarlamasını müşteri odaklı bir yaklaşımla gerçekleştirir.

İnsana ve insan yaşamına değer veren, kaliteyi yaşam ve felsefesi olarak benimseyen köklü bir kuruluş olmanın getirdiği tecrübesi, yarattığı işbirlikleri ve değişime olan bağlılığı ile istikrarlı ve dengeli bir şekilde büyümektedir.

Herzaman Yenilikçi ve insan kaynakları sistemlerini uygulayarak, insan kaynağının aktif bir şekilde yönetilmesini ve çalışan memnuniyetinin üst seviyede tutulmasını sağlamaktadır.
Sosyal sorumluluk ve bilinci ile etik değerlere önem verir, toplumun sosyal ve ekonomik gelişimine katkıda bulunur.

Nur-ak olarak,ısıtma ve soğutma Yapı sektöründe, yurtiçinde doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe zirve şirketi olmaktır.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00