Osmangazi Yetkili Servis

Bursa/osmangazi Osmangazi, Bursa
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Osmangazi Yetkili Servis
Abdurrahman Güç
Bursa/osmangazi
Osmangazi , Bursa
Yetkili Servis Bursada Yıllardır Hizmet Vermekteyiz.

Osmangazi Yetkili Servis Hakkında

HAKKIMIZDA

Bursada profesyonel bir ekibe sahip olan firmamız, modern ekipmanıyla televizyon tamiri konusunda müşterilerine en yüksek standartlarda hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini misyon edinmiş olan firmamız, her türlü televizyon arızasını en ince titizlikle değerlendirmekte, gerekli hassasiyetle ürünlerinizi kontrol etmekte, teknik detaylar üzerinde durarak televizyonlarınızı en mükemmel sonuçlarla sizlere teslim etmektedir.

  Bursada her çeşit televizyon üzerinde, deneyimli kadromuzla hassasiyetle çalışmakta, sorunlu parçaları en kaliteli parçalar ile değiştirmekteyiz. Tüplü, lcd, plazma gibi farklı kategorilerde yer alan televizyonlarınızda oluşan arızaları modern tekniklerle tesbit etmekte, işin ehli olan ekibimizle bütün arızaları eksiksizce gidermekteyiz.  

   Firmamızın, televizyon tamiri mantığıyla çalışarak televizyon tamiri konusunda usta personeliyle 7/24 siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.  Televizyonlarınızda kullandığımız üstün yedek parçalar, işinde yetkin ekibimiz, kaliteli hizmet anlayışımızla ihtiyacınız olduğu her an bize bir telefon mesafesi uzaklıktasınız.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00