Öz Er Pen

Çatalmeşe Alemdağ Çekmeköy İstanbul Çekmeköy, İstanbul
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Öz Er Pen
Ümit
Çatalmeşe Alemdağ Çekmeköy İstanbul
Çekmeköy , İstanbul
İş Alanları

PVC Pencere

Öz Er Pen İstanbulda Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Öz Er Pen Hakkında

Hakkımızda

Bizim kuruluşumuzun ilk yıllarından bu zamana kadar anlaşmış olduğumuz Akapen, Alman teknolojisi ile donatılmış olan laboratuarlarında tüm kalite kontrol testlerini Avrupa standartlarında periyodik olarak, ürettiği profiller kullanılarak pencere sistemleri yapılmaktadır.

Ayrıca K. Schulten Fenstertechnik’ten almış olduğu çok özel “Simülasyon Cihazı” ile pencere ve kapı doğramalarının hava geçirgenliği, su geçirimezliği ve rüzgar yüküne dayanımını yapay çevre şartları oluşturarak ölçmektedir. Aynı şekilde, köşe mukavement cihazında köşe kaynaklarının dayanımı ölçümlenmektedir ve bu profiler kullanılarak evinizde , iş yerinizde yapıcak olduğumuz penceriler imalathanemizde üretilmektedir.

Tarihçe

Firmamız  ÖZ-ER PEN pvc plastik doğrama üretici bayii adı altında  1997 yılından itibaren hizmet vermektedir. Açılış yerimiz İstanbul/ dudullu olup 2004 yılında İstanbul/ Alemdağ bölgesine taşınılmış ve hizmetimize devam etmekteyiz. 

Misyon

Var oluş sebebimiz, sizlere daha iyi bir konfor ve evinizde kışın oda sıcaklığını korumak yazın ise içerideki serinliği dışarıdaki havayla karışmasını önlemektir. 
Yapmış olduğumuz iş ise uygun fiyatlarımız karşlıgında ve 1997 den bu yana kazandığımız tecrübeler sayesinde en iyi şekilde pencerelerimizi üretir evinizin dışarıdan ve içeriden daha güzel ve estetik görünüme kavuşturmak için çalısırız. Aynı zamanda kalitemizden hiçbir zaman ödün vermeden müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak işlerimizi teslim etmekteyiz.

Vizyon

Yaptığımız işler sadece İstanbul da olmamak üzere Balıkesir, Bursa , Antalya, İzmir, Tekirdağ , Edirne , Sakarya gibi yerlerde çalışmalar yaptık.Bu çalışmalarımızı genişletmek ve sizlere heryerde hizmet vermek istemekteyiz.
Nereye varmak istiyoruz? 
Gün geçtikçe büyüyen bünyemizin ve ismimizin her geçen gün daha çok kişilere daha çok bölgelere yaymak isteriz.
Gelecekteki statü-konumumuz? 
Sizlere daha iyi bir şekilde hizmet vermek. Firmamızın güvenilirliğimizi, ustalığımızı dilden dile yayılması ve en hızlı bir şekilde sizlere yardımcı olmaktır amacımız. Amacımız?

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00