Ozan Koltuk

Özgürlük Mah. Rahmi Cad. 168.sok. Çayırova /kocaeli Darica, Kocaeli
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Ozan Koltuk
Ünsal Ozan (Dolandırıcıdır Yaklaşmayın )
Özgürlük Mah. Rahmi Cad. 168.sok. Çayırova /kocaeli
Darica , Kocaeli
İş Alanları

Koltuk Döşeme

Ozan Koltuk Kocaelide Yıllardır Hizmet Vermekteyiz.

Ozan Koltuk Hakkında

ÜNSAL OZAN (DOLANDIRICIDIR YAKLAŞMAYIN )

SAKIN GÜVENİP İŞ YAPMAYIN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HAKKIMIZDA

Ozan Koltuk olarak Türk mobilya sektörününe katkıda bulunmak, aktif yapısal ve güncel sorunlar nedeniyle önemli bir temsil ve iletişim sorunu olan mobilyacıların sorunlarının çözümüne gayret göstermek, sektörün ihtiyaç duyduğu alanlarda bireysel, kurumsal ve kamusal olarak alınması gereken önlem-uygulamaların tespitinde yol gösterici olmak.

temsil ettiği zanaatkâr kökenli yüksek katma değerli mobilya üreticilerinin günün koşullarına uygun şartlarda katma değer üretmelerine devam etmesini temin için gereken spesifik çabaları göstermek,Mobilya sektördeki önemini sürekli vurgulamak ve nitelikli ara eleman sorununun halli için çalışmak,
 

Kocaelide Yıllardır farklı sektörlerin gölgesi altında kalmış mobilya sektörünün devlet katında “Ozan Koltuk” olarak desteklenen, yapısal önlemlerle sahip olduğu istihdam potansiyelini harekete geçiren, ihracatta 2023 yılına kadar Kocaelide ilk beş arasına girip 7-8 milyar doları aşan, üretim kalitesi ve tasarımı ile bir marka olarak büyümesine çaba göstermek amacımız.

Hedefimiz başta iç piyasamız olmak üzere ulaşabildiğimiz her yerde oluşturmaya çalıştığımız farkındalığı “mobilyanın hayatımızdaki yerinin farkında mısınız?” diyerek sürekli canlı tutmakt amacımız.

Kocaelide hedeflerimiz için çalışırken bugüne değin olduğu gibi mesleki ve sosyal sorumluluğumuzun bilincinde hareket etmeye devam etmek ana prensiblerimizden sadece birisidir.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00