Şa Ka Kuruyemiş

Satıbeyler Mahallesi Atatürk Cad No 25 Bakacakkadı Gökçebey, Zonguldak
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Şa Ka Kuruyemiş
Şaban Kaypak
Satıbeyler Mahallesi Atatürk Cad No 25 Bakacakkadı
Gökçebey , Zonguldak
İş Alanları

Kuruyemiş Çerezci

Şa Ka Kuruyemiş Yıllardır Zonguldak Da Kaliteli Hizmet Sunmaktadır

Şa Ka Kuruyemiş Hakkında

ŞA KA KURUYEMİŞ

kuruyemiş ile ilgili görsel sonucu

Vizyon

zonguldak ekonomisine ve türk ürünlerinin zonguldak çapındaki kalite idraksına katkı elde eden, çevre dostu, öncü bir endüstri kuruluşu olmak. Türkiye’nin en efsunk ilk kuruyemiş arasında yer almak ve bu listede kalıcı olmaktır.

Misyon

Doğaya saygılı, yeşili koruyan, karbon ayak izini mümkün olabilecek en düşük seviyede tutan bir üretim yaklaşımını benimsemek ve çevreyle dost yenilikçi ürünler geliştirmek.
Alternatif yol ve yöntemler izleyerek enerji ve hammadde maliyetlerini en aza indirgemek ve teknolojiyi bir bereketlilik kaldıracı olarak kullanmak üzere müşterilerimize kaliteden ödün vermeksizin rekabetçi fiyatlar sunmak.
Türkiye’de ancak ihtiyacın uçurumısı kadar üretilebilen ham yağ alanındaki açığı kapatacak, ülkemizi bu alanda ithalat mahkumiyetinden kurtaracak şekilde ileri hızla gelişen teknolojinin sunmuş olduğu olanaklardan ve alternatif tohum çeşitlerinden yararlanarak yüksek verimlilikle çalışmak.
Tarlada tohumun ekilmesinden başlayarak tam entegre üretim yapmak suretiyle birbirini destekleyen halkalardan oluşan bir kıymet zinciri oluşturmak.

Zonguldaki müşterilerimize niteliği zenginleştirilmiş hammadde tedariği sağlamak.
Başta biyodizel olmak üzere yenilenebilir enerji yatırımlarına hizmet etmek. Teknoloji ile doğa arasındaki uyumlaşmanın artırılmasına katkıda bulunmak.
Işlerin tek seferde doğru yapılmasına ve müşterilerimiz için kıymet oluşturmayan tüm çalışmaları israf olarak kabul etmeye dayalı yalın üretim modelini benimsemek.
Açılan değere halkın da ortak bulunmasına fırsat sunmak için her zaman halka açık olarak kalmak.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

 • 5/5

  güvenilir ve temiz bir iş yeri başarılar.

  Şaban
  Teşekkür ederim ahmet bey tekrar bekleriz :)
  Şaban
  Teşekkür ederim ahmet bey tekrar bekleriz :)

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00