Sakinler Nakliyat

Bahçelievler Ankara Çankaya, Ankara
Online
Mesaj Gönder
Evden Eve Nakliyat Bilinenin Aksine Oldukça Dikkat Ve Tecrübe Gerektiren Bir İştir. Evlerde Bulunan Maddi Veya Manevi Birçok Değerli Eşya Vardır Ve Bu Ürünlerin Çok Dikkatli Taşınması Gerekmektedir. Dikkat Edilmediği Durumlarda Eşyalar Zarar Görebilir Ve

Sakinler Nakliyat Hakkında

Hassas eşyaların hepsi listelenir ve üzerinde cam olan veya kırılacak eşyalar özel karton kutularımızda saklanır. Hassas olan eşyaların arabada ki konumu bile farklıdır. Beyaz eşya taşırken çok daha dikkatli davranmaktayız. Beyaz eşyaların herhangi bir çizilme durumuna karşı gerekli tüm önlemleri almaktayız. Yine bardak, tabak, aksesuarlar ve teknolojik alet gibi eşyaların da taşımasına ayrı özen göstermekteyiz. Bu tarz kırılabilir eşyaların olduğu kutulara “Kırılabilir” uyarısı yapıştırarak montaj ekiplerimizin bu eşyaları taşırken daha dikkatli olmasını sağlamaktayız. Dolap, gardırop, baza veya sökülüp takılan tüm eşyalarınızı yeni taşınacağınız eve taşıdıktan sonra montajlarını tek tek ve özenli bir şekilde yapmaktayız. Montaj sırasında 1 tane bile vidanın kaybolmayacağının garantisini vermekteyiz. Montaj sonrası raflarınızı ve çekmecelerinizi de takmaktayız. Kısaca evden eve nakliyat işini bize verdiğiniz takdirde sizin yapmanız gereken tek şey ödemeyi yapmaktır. Eşyalarınızın güvenliği bize emanettir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Düzgün ve güvenilir bir firma herkese tavsiye ederim

  • 5/5

    Mükemmel

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09:00 - 19:00
Cumartesi 09:00 - 19:00
Pazar KAPALIYIZ-

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00