Saraç Çadırcılık

Adana / Ceyhan Ceyhan, Adana
Online
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Saraç Çadırcılık
İlker Calp-Mert Calp
Adana / Ceyhan
Ceyhan , Adana
İş Alanları

Tente

Saraç Çadırcılık 1973 Den Günümüze Adana/ceyhan Da Sizlere Hizmet Vermektedir.

Saraç Çadırcılık Hakkında

branda ile ilgili görsel sonucu

Misyonumuz ;

Saraç Çadırcılık olarak misyonumuz; ihtiyaca uygun çözümler sunarak tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak, kanunlara ve yönetmeliklere müsait davranış denetçi öğrenim ve danışmanlık kılmak, çevreye duyarlı emin çalışma ortamları kurmak, çevreyi ve doğayı korumak, bütün bu gayelar çerçevesinde yaptığımız işin sorumluluğunu alarak hızlı ve doğru projeler üretmek ve gerçekleştirmektir. Branda  alanında faaliyet yayınlayan firmamız, deneyimli ekibi ve kaliteli üretimi ile sorunlarınıza uygun bütçelerle ideal ürünler üretmeyi, müsait projelendirmeyi misyon olarak benimsemiştir.
 
Vizyonumuz;
 
Saraç Çadırcılık, milli ve uluslararası sektörde sürdürülebilir kalkınmayı ve kaliteyi prensip edinen öncü bir kuruluş olarak, faaliyetlerinde insana ve çevreye duyarlı projelerle satın alan memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir. Değişen, gelişen şehir ömürının ihtiyaçlarını karşılamak, çalışma ve ömür alanlarını güzel duyu gereksinimler doğrultusunda korunaklı hale getirmek için, satın alan isteklerini deneyimlerimizle birleştirip hayal edilen tasarımları gerçekleştirerek daha güzel bir çaşama için hizmet vermekteyiz.
 
Nitelik politikamız;
 
Saraç Çadırcılık olarak kalite politikamız kapsamında, doğruluk, itimat, eşitlik, tarafsızlık ve gizlilik ilkelerini bir arada barındıran nitelik politikamız, müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusundadır.
 
İlkelerimiz;
 
Güvenilirlik profesyonellik,
Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak,
Sıfır hata sürdürülebilir kalkınma,
Sağlık, emniyet, çsafha konularına odaklılık,
Kanunlara ve yönetmeliklere bağlılıkdır.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00