Sarıcabey Zeytin Yağı Fabrikası

Kadirli, Osmaniye
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
Sarıcabey Zeytin Yağı Fabrikası
Salih Sarıca
İş Alanları

organik gıda satışı

Sarıcabey Zeytin Yağı Fabrikası Osmaniyede Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Sarıcabey Zeytin Yağı Fabrikası Hakkında

Ä°lgili resim

Hakkımızda; üretimden nihai tüketiciye kadarki hiç bir safhada organik olmayan madde ve metotları ürünlerimize katmamak suretiyle türk doğal yağ pazarındaki en güvenilir firma olmak ve tüketiciye sunulacak ürünlerde gerekli şeffaflığı sağlayarak %100 gönül rahatlığıyla tüketilebilecek ürünleri yurt çapına yaymaktır.

Bir tek organik olmayan maddeler ve metotlardan uzak durulması değil bununla birlikte türk halkının özellikle zeytin alanındaki hassasiyetlerine ters olan hiç bir üretim ve kesim yöntemine de yer vermemek şirket politikamızın esasını teşkil etmektedir ve bu tutum misyonumuzun vazgeçilmez bir unsurudur.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00