Sçp Tel Örgü

Aydın/merkez Merkez, Aydın
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Sçp Tel Örgü
Dolandırıcı Erçin Aydoğan
Aydın/merkez
Merkez , Aydın
İş Alanları

Tel örgü

Sçp Tel Örgü Aydında Yıllardır Hizmet Vermekteyiz.

Sçp Tel Örgü Hakkında

DOLANDIRICIDIR YAKLAŞMAYIN !

Misyonumuz : Sçp grubu olarak, bizden kaliteli hizmet bekleyen müşterilerimize, gerekli özeni göstererek memnuniyetlerini sağlamaktır. Amacımız, müşteri memnuniyeti odaklı olduğundan, gerekli düzen ve gerekli bilgi sahibi personellerimiz ile her gün gerekli denetimleri yaparak beton kalitesini ölçmek sureti ile sayın müşterilerimize ulaşmaktır.

Vizyonumuz :Sçp firmalar grubunun hedefleri inşaat sektöründe ülkemizde yeri doldurulamayacak kurumsal bir kimlik kazanmak, ayrıca sektörün inşaat teknolojilerinde her zaman bir adım önde olmaktır.

Bu konuda bizi destekleyen ve bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Kalite Politikamız : 

  • Tel örgü üretimi konusunda müşteriye sunulan hizmetlerde sürekli iyileştirme.
  • Kalite programlarının belirlenmesi suretiyle, şirketin hizmet ve faaliyetlerinde, standardının ve müşteri isteklerinin gereklerini yerine getirmek için standartların sağlanması.
  • Üst Yönetim tarafından yayınlanmış ve anlaşılır şekilde dokümante edilmiş prosedürler vasıtası ile kalite programlarının kontrolü ve kalite faaliyetlerinde sürekli iyileştirmenin temin edilmesi.
  • Toplam Kalite konusundaki çalışmaları ilerletmek için çevre konusundaki mevzuat ve yasal düzenlemeleri de içerecek şekilde bu programların duyurulması ve yönetilmesi.
  • Şirket faaliyetlerini ve kalite anlayışını yansıtacak eğitim sisteminin kurulması. Hedeflerin ve sorumlulukların, şirketin tüm kademelerinde anlaşılmasının sağlanması.
  • Kalite programları çerçevesinde, anlamlı ve zamanında bilgi aktarımı sayesinde kalite çalışmalarına pozitif katkıda bulunulması. Kalite Politikası ve Hedeflerinin uygunluğu açısından Yönetim Gözden Geçirme Toplantıları ve iç tetkikler vasıtası ile izlenmesi.
  • Tüm bu faaliyetlerin oluşturulmasında, iyileştirilmesinde ve sürekliliğinin sağlanmasında üst yönetimin sorumluluk üstlenmesi.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00