Sedef Çiçekçilik

Yenişehir Mahallesi Merkez, Diyarbakır
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Sedef Çiçekçilik
Yenişehir Mahallesi
Merkez , Diyarbakır
İş Alanları

Çiçekçi

Sedef Çiçekçilik Diyarbakırdaki Çiçekçiler,sedef Çiçekçilik Diyarbakırda Çiçek Satışı,sedef Çiçekçilik Diyarbakırda Yapay Çiçek Satışı,sedef Çiçekçilik Diyarbakırda Canlı Çiçek Satışı,sedef Çiçekçilik Diyarbakırda Çelenk Yapımı,sedef Çiçekçilik Diyarbakır

Sedef Çiçekçilik Hakkında

Ä°lgili resim

Misyonumuz

Sedef çiçekçilik olarak misyonumuz organik, güzel kokulu ve en taze çiçekleri siz değerli müşterilerimize en kısa müddette sunmaktır.  Kadromuz çiçekler konusunda bilgili, hırslı ve dinamik çalışanlardan oluşmaktadır. Asya çiçekçilik  olarak müşterilerimizin her türlü öneri ve şikayetlerine anında cevap vermek ve çözüm üretmek amaçlarımız içinde en önemlisidir. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak asya çiçekçilik  temel prensibidir.


Vizyonumuz
Sedef çiçekçilik  müşterilerinin, kendilerini sevdiklerine anlatmak için uzun senelerdir görev başındadır. Mobil üzerinden tüm türkiye’ye çiçek siparişi servisi sunarak servis ağımızı senelerdir geliştiriyoruz. Tecrübemiz ve müşteri memnuniyetimiz online çiçekçilikte emsalsizdir. Geniş dağıtım ağımız ve kökleşmiş tedarikçilerimizle birlikte en kaliteli ürünleri dalından alıp kapınıza kadar getiriyoruz.  çiçeklerimizi adananın ve türkiye’nin çiftlik ve seralarından getirterek en taze ve güzel kokan şekliyle size ulaştırıyoruz. Amacımız çiçek ağımızla beraber daha geniş bir satın alan kitlesine ulaşarak servis kalitemizi herzaman en üst düzeyde tutmaktır. Vizyonumuz satın alan memnuniyetini esas alarak sektörde piyasa lideri olmaktır.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00