Şehrivan Yöresel Ürünler

Merkez, Van
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
Şehrivan Yöresel Ürünler
Oğuz Demir
İş Alanları

organik gıda satışı

Şehrivan Yöresel Ürünler Vanda Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Şehrivan Yöresel Ürünler Hakkında

van otu peynir png ile ilgili görsel sonucu

Misyonumuz; üretimden nihai tüketiciye kadarki hiç bir safhada organik olmayan madde ve metotları ürünlerimize katmamak suretiyle türk doğal köy ürünü pazarındaki en güvenilir firma olmak ve tüketiciye sunulacak ürünlerde gerekli şeffaflığı sağlayarak %100 gönül rahatlığıyla tüketilebilecek ürünleri yurt çapına yaymaktır.

Bir tek organik olmayan maddeler ve metotlardan uzak durulması değil bununla birlikte türk halkının özellikle et ürünleri alanındaki hassasiyetlerine ters olan hiç bir üretim ve kesim yöntemine de yer vermemek şirket politikamızın esasını teşkil etmektedir ve bu tutum misyonumuzun vazgeçilmez bir unsurudur.

Vizyonumuz; misyonumuzu gerçekleştirirken, başta van halkı olmak üzere tüm türkiyede katksıcaklıkz ve %100 güvenli gıda ürünleriyle hizmet eden, üretimden satışa kadar naturel kaynaklara hürmetlı ve çevreye olumsuz etki yapmayan, toplumsal duyarlılığı olan bir marka ile her insanın güven ve saygsıcaklıknı kazanmak ve bu itimatı şirketin varolduğu sürece muhafaza etmektir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Ürünler mükemmel

  • 5/5

    Ürünler mükemmel

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00