Selçuk Rentacar

Dolandırıcı Selçuk Ürendi Silifke, Mersin
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
Selçuk Rentacar Mersinde Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Selçuk Rentacar Hakkında

DOLANDIRICI SELÇUK ÜRENDİ

0535 493 33 41

BİR NUMARALI SAHTEKARDIR SAKIN YAKLAŞMAYIN!

RENTACAR ile ilgili görsel sonucu

HAKKIMIZDA

EHLİYET SÜRESİ: 2 yıllık ehliyete sahip olunması gereklidir.

YAŞ SINIRI: kiracı 20 yaşı geçmiş olması gereklidir.

MESLEKi BİLGİLERİ: Bir kamu kurum çalışanı, meslek sahibi veya özel sektörde sigortalı çalışması gerekmektedir. Herhangi bir iş veya gelir getirecek ek işi yoksa araç kiralayamaz. Bu özelliklere sahip kefil getirirse araç kiralayabilir.

KREDİ KARTI: Kiralama esnasında güvenlik sebebiyle kredi kartı bilgilerini form düzenleyerek alıyoruz.

KİRALAMA HAKKI: Selçuk Rent A Car kiracının davranışları ve araç kiralama sorumluluğu alamayacağı kanaatine varırsa kesinlikle araç kiralamaz. Önceden telefonla rezervasyon yapılmış olsa bile ücreti iade ederek sözleşmeyi fes-eder.

KİLOMETRE VE ZAMAN SINIRI: Günlük kilometre sınırı 300 KM dir. Sınır geçilmesi durumunda her 100 KM için 50 TL ek ücret alınır. Kira zamanı bitiminden sonraki her 1 saat için 15 TL ücret alınır.

YAKIT: Araç teslim alınırken yakıt deposu seviyesinin kontrol edilmesi önemlidir. Kiralanan aracın aynı seviyede yakıtla iade edilmesi beklenir. Fazla yakıtla iade edilen araçlar için ekstra bir para iadesi söz konusu değildir. Eksik yakıt olması durumunda, yakıt ücreti ve hizmet bedeli tahsil edilir.

HGS/OGS – OTOMATİK GEÇİŞ ÜÇRETİ: Araçlarımızın tamamında OGS veya HGS bulunur. Bu sayede paralı otoyollardan otomatik olarak geçiş yapabilirsiniz. HGS/OGS ücreti kullanıldığı kadar + 10 TL hizmet bedeli ile birlikte araç iadesinde tahsil edilir.

ARAÇ KİRALAMA FİYATLARI: Araç kiralama fiyatları yaz sezonu, kış mevsimi, hafta sonu ve tatillere göre değişiklik gösterir. Araç kiralamada erken rezervasyon yaparsanız daha ucuz fiyatlarla araç kiralayabilirsiniz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00