Selocan Lahmacun Pide

Fatih Mahallesi Barbaros Sokak No :14 Adapazarı / Arifiye adapazari, Sakarya
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Selocan Lahmacun Pide
Sellahattin Bingöl
Fatih Mahallesi Barbaros Sokak No :14 Adapazarı / Arifiye
adapazari , Sakarya
İş Alanları

Lokanta Restoran

Selocan Lahmacun Pide Adapazarında Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Selocan Lahmacun Pide Hakkında

lahmacun ile ilgili görsel sonucu

Misyonumuz

Adapazarında müşteri memnuniyetini temel prensibimiz olarak benimseyerek ; güvenilir, kaliteli, sağlıklı,hijyenik ve lezzetli hizmetler sunarak yemek sektörünün kalite çıtasını sürekli yukarı çekenbir firma olmak.

Vizyonumuz

Kalite ve hizmet anlayışından vazgeçmeden, sürekli yenilenen ve gelişen, sektöründekiyerini koruyan, müşteri memnuniyetini devamlı kılan, en önemlisi de Yemek sektöründekaliteyi ve insan sağlığını önemseyen müşterilerin tercih ettiği firma olmak.

Selocan Lahmacun Pide:hizmetlerini sunarken kalite velezzetten ödün vermeden maksimum müşterimemnuniyetini hedeflemekte ve hizmetlerinde dürüst,saygılı, adil, açık ve şeffaf olmaya özen göstermektedir.

Selocan Lahmacun Pide: Müşteri taleplerine göre üstün hizmetve yiyecek kalitesi sağlar. Hizmetin her aşamasında ölçmeve değerlendirme yapar ve mükemmeli arar.

Selocan Lahmacun Pide: tam bir takım çalışması yapar ve herdüzeydeki çalışanımız nihai hedef için üzerine düşeninfazlasını yapmaya gayret ede

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00