Seranis Mobilya

Adapazarı/sakarya adapazari, Sakarya
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
Seranis Mobilya
Rasim
Adapazarı/sakarya
adapazari , Sakarya
İş Alanları

mobilyacılar

Seranis Mobilya Sakaryada Mobilya Hizmeti Vermektedir.

Seranis Mobilya Hakkında

mobilya ile ilgili görsel sonucu

Seranis Mobilya vizyon:evrensel standartlara müsait, Sakarya genelinde her ömür alanına sevgiyle .

Seranis Mobilya misyon:müşteri beklentileri doğrultusunda; her yaşam alanına itimat, kalite, değer katan yaşadığımız coğrafyanın kültürel zenginliklerini ar-ge özgün model ve kurmacamlarıyla tek taş koltuk şeklinde dokuyan, farklı, belirleyici, çevreye duyarlı, topluma hürmetlı, ülke ekonomisine katkı sağlayan, çalışanıyla, tüketicisiyle sevinçli ''tek taş koltuk ailesi'' kurmak.

Seranis Mobilya alan şahıs odaklılık: müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa sürede, en doğru şekilde yanıt veren proaktif bir anlayışla çalışmak, ürün/ hizmetlerimizi vakitında ve laf verdiğimiz koşullarda sunmaktır.

Seranis Mobilya yenilikçiliği: müşterinin devamlı değişen gereksinimlarının ayrımında olmaktır. Devamlı gelişen anlayışımız yardımıyla her vakit farklı olan ve farklı kılan olarak idraklanırız. Müşterinin yenilik beklentisini tetikleyecek ürünler ve özgür seçim olanakları sunar, yaşamındaki her faaliyete kıymet katarız.

Seranis Mobilya güvenilirliği: toplumsal açıdan hukuka ve çevreye saygılı kurumsal bir kültür anlayışı ile iş ortaklarımız açısından iş yapmak istenilen, çalışanlarımıza adil bir çalışma ortamı sağlayan, müşterilerimize; fiyat, nitelik ve satış sonrası hizmetleri ile güvenecekleri ürün ve hizmetleri sunan bir şirket olmaktır.

Seranis Mobilya sinerjisi: bizi devamlı güçlü, dinamik ve kanaatkar kılan, hızlı ve etkin karar almak için çalışanlarımız ve tüm hissedarlarımızın birlikte oluşturduğu sinerji ve bilgi birikim gücü ile ortak karar alınması ve uygulanmasıdır.

Seranis Mobilya ayrımındalığı: müşterilerimizin fiyat/ performans ilişkisini gözetmesi mevzusunda ayrımındalığı kurmak, değişen müşteri gereksinimları ve rekabet koşullarını hızla algılayarak, üretim, satış ve pazarlama stratejilerini hayata geçirmektir

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00