Serkan Kozmetik

Samsun İlkadım ilkadım, Samsun
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
Serkan Kozmetik
Serkan Karadeniz
Samsun İlkadım
ilkadım , Samsun
İş Alanları

kozmetik

Serkan Kozmeik Samsunda Kozmetik Sektörü İle Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Serkan Kozmetik Hakkında

SERKAN KOZMETİK

kozmetik ile ilgili görsel sonucu

VİZYONUMUZ

SERKAN KOZMETİK, ürünlerimizin her yerde ve en uygun şekilde bulunmasını sağlamak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve bunu yaparken tüm Samsunda kabul görmüş genel kalite standartlarını uygulamaktır.

KOZMETİK MİSYON ile ilgili görsel sonucu

MİSYONUMUZ

SERKAN KOZMETİK faaliyet alanı olan kozmetik sektöründeki beklentileri karşılayan, sürekli gelişim felsefesine inanmış, iş ahlakı ve disiplinli çalışmalar sonucu tüketicinin tercih ettiği bir marka olmanın yanı sıra kalite ve insan sağlığını önemseyerek, gereksinimler doğrultusunda çağımızın son teknolojilerini kullanarak hedeflenen tüketicinin beğenisine sunmaktadır amacımız.

Tüm bunları yaparken nitelikli, tecrübeli ve heyecanlı çalışanlarımız ile toplumun ve paydaşlarımızın isteklerine duyarlı olarak gerçekleştiririz.

 

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00