Simge Nakkaş

Merkez, Bingöl
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
Simge Nakkaş
Hasan Şenkaya
İş Alanları

dekorasyon hizmeti

Simge Nakkaş Bingölde Yıllardır Hizmet Verilmektedir .

Simge Nakkaş Hakkında

 

HAKKIMIZDA

Simge Nakkaş olarak Türk nakkaş sektörününe katkıda bulunmak, aktif yapısal ve güncel sorunlar nedeniyle önemli bir temsil ve iletişim sorunu olan Nakkaş sorunlarının çözümüne gayret göstermek, sektörün ihtiyaç duyduğu alanlarda bireysel, kurumsal ve kamusal olarak alınması gereken önlem-uygulamaların tespitinde yol gösterici olmak.

temsil ettiği zanaatkâr kökenli yüksek katma değerli mobilya üreticilerinin günün koşullarına uygun şartlarda katma değer üretmelerine devam etmesini temin için gereken spesifik çabaları göstermek,NAKKAŞ sektördeki önemini sürekli vurgulamak ve nitelikli ara eleman sorununun halli için çalışmak,

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00