Sökeliler Halk Sağlığı İlaçlama

Menderes Bulvarı Göbekli Apt. Daire 26 Merkez, Aydın
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
İş Alanları

güvenlik sistemleri

Sökeliler Halk Sağlığı İlaçlama Aydında Yıllardır Hizmet Vermektedir .

Sökeliler Halk Sağlığı İlaçlama Hakkında

DOLANDIRICI ERSOY KARADEMİR

BİR NUMARALI SAHTEKARDIR SAKIN İŞ YAPMAYIN !!!ilaçlama ile ilgili görsel sonucu

Misyonumuz;
 
1. Sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmek, uygar yenilikçi yönetim anlayışıyla çalışanlamış olurına ve iş ortaklarına değer vermek ve ekip çalışmasını benimsemek.
2. Malumat, birikim ve teknolojiyi verimli bir halde kullanarak müşteri odaklı anlayış için özgün kurmacamlara haiz, kaliteli, hesaplı ürünler ve hizmetler taktim etmek.
3. Başarıya ulaşmak için ar-ge çalışmalarına önem vermek.
4. Alan kişi taleplerini dikkate alarak ve sürekli gelişerek seçkin markalar içinde yer almak.
5. Yurt içi ve yurt dışı fuarlara katılarak pazar payını arttırmak.
 
Vizyonumuz;
 
1. Geçmişin çizgilerinden esinlenip hanımın zerafetini dikkate alıp uygar dünyanın geleceğe uzanan çizgilerini birleştirerek ve satın alan ihtiyaç ve taleplerini önceden tespit ederek farklı olduğumuzu ortaya dercetmek.
2. Hazır giyim sektöründe ülkemizin önde gelen şirketlerı arasında yer almak ve ihracat yaparak ülke ekonomisine katlıda bulunmak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 4/5

    Kalektersiz ersoy karademir mesül müdürsuz kacak ilaclama yapıyor ilsaglık müdürlüğüne şikayet etmeliyiz evler apartmanlar temizlik işi yapıyor kacak sinek ilacı satıyor bukadar vergisiz kacak calişan insan

  • 4/5

    Kalektersiz ersoy karademir mesül müdürsuz kacak ilaclama yapıyor ilsaglık müdürlüğüne şikayet etmeliyiz evler apartmanlar temizlik işi yapıyor kacak sinek ilacı satıyor bukadar vergisiz kacak calişan insan

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00