Soylu Pastacılık

Macun Mah.gimat Gıda Toptancılar Sitesi 15. Blok No:412 Yenimahalle Ankara Yenimahalle, Ankara
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
Soylu Pastacılık
Hüseyin Akbulut
Macun Mah.gimat Gıda Toptancılar Sitesi 15. Blok No:412 Yenimahalle Ankara
Yenimahalle , Ankara
İş Alanları

Pastane

Uzun Yıllardır Pastacılık Sektörün Sağklam Adaımlar İle İlerleyen Soylu Pastacılık İstanbul Fatihde Hizmet Sunmaktadır

Soylu Pastacılık Hakkında

Hakkımızda

BÜYÜK BİR HEYCANLA ÇIKTIĞIMIZ YOLDA, AZİM VE KARARLILIKLA İLERLİYORUZ...

2000 yılından itibaren pastacılık ürünleri ve ekipmanları sektörü içerisinde faaliyet gösteren, 2012 yılında yenilikçi, profesyonel bir ekip kuran Soylu Gıda; pastane, otel, cafe & restaurant, unlu mamülleri gibi alanlarda hizmet vermektedir. Her zaman yeniliğe açık olan, çözüm ortaklarına samimi ve güvenle yaklaşarak, hizmeti ticaretin önünde tutma prensibini ilke edinerek yola devam etmektedir.


MİSYONUMUZ
Soylu Gıda olarak temel anlayışımız sizlerin ihtiyaçlarını güvenilir ve süreklilik içerisinde, minimum zaman da ve istenilen miktarda, kaliteli ve marka ürünlerimizle, ekonomik maliyetle temin etmektir. Çözüm ortaklarımıza verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirirek, kendi içlerinde verimliliği arttırmalarını, böylece tüketiciye verdikleri hizmet kalitesini yükseltmelerini sağlamaktır.


VİZYONUMUZ
Pastacılık sektöründe çözüm ortaklarımız ile kaliteli ürün anlayışı prensibini benimsemekteyiz.  Vizyonumuzu bu doğrultuda belirleyip, ürün sunumu ve tedariğini siz değerli müşterilerimize uygun fiyat - maksimum kalite anlayışıyla sunmayı hedeflemekteyiz.  

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00