SÖZAN BRANDA TENTE

Sözan Branda Tente

Bağcılar, İstanbul
Cep Onaylı
Online
GOLD
Mesaj Gönder

Sözan Branda Tente Hakkında

Dünden bu güne firmamız...

1998'den beri İstanbul'da tente ve branda sektöründe sayısız işe imzamızı atarak tecrübe kazandıktan sonra yeni bir marka, yeni bir yüz ile SÖZAN BRANDA olarak 2017 yılı itibarı ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sayısız müşteri, sayısız iş, yılların tecrübesi!

Bu güne kadar bir çok müşterisi ile işbirliği yaparak çözüm üreten Sözan Branda işini başarı ile yapmanın yanında tecrübesini de diğer firmalara aktararak bir çok işte kendini kanıtlamış ve müşteri ve çözüm ortaklarının güvenini kazanmıştır. 1998 yılından beri bir çok başarılı işçiliğe imza atan firmamız hedefleri doğrultusunda sapmadan en iyi işçiliği sunmaya devam ediyor.

Hizmet kalitesinden ve iş ve işçi güvenliğinden hiçbir zaman ödün vermeyen firmamız çevre güvenliği konusunda da oldukça hassas davranmaktadır.

Müşteri memnuniyeti politikası ile en iyi işi en doğru şekilde yapmanın çabasını gösteren firmamız, bu gayreti sayesinde bir çok müşterisinin de takdirini kazanmayı başarmıştır. Bizler sadece gelir elde etmek için değil iyi bir dost kazanmanın da gayretini sürdürme düşüncesindeyiz.

Yaptığımız işlerin tüm detayları artıları eksileri ile müşterilerimize detaylı bilgi verdikten sonra işe başlıyor tüm bilgilendirmeleri yapıyor ve yaptığımız ürünlerin kullanım süreci bilgilerini de müşterilerimize aktarıyoruz.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    BU hizmet için teşekkürler

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00