Star X Gym

İpekyol Mahallesi 2320. Sokak Ecenur Apt. Altı Ela Optik Yanı / Haliliye Haliliye, Şanlıurfa
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
Star X Gym
Ammar
İpekyol Mahallesi 2320. Sokak Ecenur Apt. Altı Ela Optik Yanı / Haliliye
Haliliye , Şanlıurfa
Star X Gym Şanlıurfada Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Star X Gym Hakkında

Misyonumuz;

Kişilere daha sağlıklı bir hayat yaşamaları için yardım etmek sadece işimiz değil, aynı zamanda tutkumuz. Ekipman üretimi ise, bu yolda "sonuç" değil sadece "başlangıç". Bu yüzden STAR X GYM adına sahibiz. Bu bizim sadece ismimiz değil, aynı zamanda "Yaşam Amacımız".

Vizyonumuz;

Fitness kırk yılı aşkın süre önce bir vizyonla doğdu: Fark yaratacak Fitness ekipmanı üretmek. Aynı zamanda hem kullanıcıya ilham verecek, hem de beklentilerinden fazlasını elde etmelerini sağlayacak. 

Bu bakış açısıyla "Dünya'nın ilk Elektronik Fitness ekipmanı" Egzersiz Bisikletini getirdik. O günden bu yana ürün yönetimine yönelik disiplinimiz ve sinerjilerimize verdiğimiz önem bizleri bugün ev ve ticari kullanıma yönelik 400'ün üzerinde ürünüzle Fitness Endüstrisi'nin global lideri yaptı. 

Tarihimiz boyunca istikrarlı şekilde "gelişime önem" vererek sağlıklı yaşamı tercih eden herkes için hem daha iyi, hem de daha verimli sonuç sağlayan Fitness cihazları geliştirdik. 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00