Subaşı Elektirik

Osmangazi, Bursa
Cep Onaylı
Online
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Subaşı Elektirik
Habib Subaşı
İş Alanları

elektrikçi

Subaşı Elektirik Bursada Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Subaşı Elektirik Hakkında

kamera mobese ile ilgili görsel sonucu

HAKKIMIZDA

Değişiklıklar yaratarak, müşterilerimizin isteklerine kalitemizle ve istikrarımızla karşılık vermek öncelikli hedefimizdir. Alan kişi memnuniyetini her vakit ön planda tutmuş, devamlı gelişen ve değişen teknolojideki yenilikleri takip ederek, teknik bilgi becerileri geliştirmeyi hedeflemiştir.

ülke ekonomimize faydalı olmayı kurulduğumuz günden itibaren kutsal vazife olarak bildik ve sektörünün en iyisi olma yolunda kalite standartlarından ödün vermeden, yurtiçinde değişen ve gelişen pazarlarda pozisyon alabilmek için güvenli adımlarla ilerlemekteyiz.

Subaşı Elektrik önde gelen şirketlerinden olmak
 
Ileri teknolojiye dayalı üretimde yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve özellikle metal sanayine yönelik üretimi geliştirmek
 
Yurtiçi ve yurtdışı temsilciliklerle satış ve pazarlama ağını ile tesir alanını genişletmek

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00