Taşgın Taşöron Triko

Bağcılar, İstanbul
Cep Onaylı
Online
GOLD
Mesaj Gönder
Taşgın Taşöron Triko
Hasan Taşgın
İş Alanları

tekstil ürünleri

İstanbulda Makas Kesikleri,istanbulda Kaçık Yapımı,istanbulda Konfeksiyon Hataları Düzeltimi,

Taşgın Taşöron Triko Hakkında

FİRMALARINIZDA OLAN KAÇIK,PATLAK,MAKAS KESİKLERİ KONFEKSİYON HATALARI, İÇ PİYASA VE İHRACAT MALLARINIZ PROFESYONEL ELEMANLARLA İTİNA İLE YAPILIR. HAFTANIN 7 GÜNÜ GECE VE GÜNDÜZ ELEMANLAR İŞ YERİNİZE TEMİN EDİLİR.


Misyonumuz

TAŞGIN TAŞÖRON TRİKO olarak hızlı, devamlı ve tutarlı olmanın, kaliteli ürün ve hizmetleri düşük maliyetle rekabetçi pazara sunmanın, muteber bir önder olabilmek için son derece önemli bulunduğunun bilincindeyiz. “insan için teknoloji” yaklaşımı ile çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini hedefleriz. Malumat, 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Gerçekten kaliteli hizmetin adresi tüm yardımlarınız için teşekkür ederim

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00