TECRÜBE KİMYA

Tecrübe Kimya

Güncel Adresimiz Cumhuriyet Mahallesi 691.sokak No:13 Muratpasa/antalya Kepez, Antalya
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
Tecrübe Kimya
Mesut Sarı-Ceyda Sarı
Güncel Adresimiz Cumhuriyet Mahallesi 691.sokak No:13 Muratpasa/antalya
Kepez , Antalya
İş Alanları

temizlik ürünleri

Tecrübe Kimya Antalya Da Hizmet Vermektedir.

Tecrübe Kimya Hakkında

KALİTE POLİTİKAMIZ

Tecrübe Kimya, kendi sektörünün en güvenilir şirketleri arasında yer almakta ve güvenin insan ilişkilerinin temelindeki en önemli yapılardan biri olduğunu bilerek hareket etmektedir. Bu bilinç ile Tecrübe Kimya yönetim ve kalite politikasında öncelikli çıkış noktası olarak “güven”i esas almış ve kalite politikasını aşağıdaki ilkeler doğrultusunda belirlemiştir :

 • Toplam Kalite felsefesini esas alarak takım ruhu içinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışmak ve her daim gelişime, yeniliğe açık olmak.
 • Kalite yönetim sistemimizi uluslar arası Kalite Yönetim Sistemlerinin gereklerini yerine getirecek şekilde belgelendirmek.
 • Projeleri iş programına ve teknik şartnamelere uygun olarak zamanında bitirmek ve teslim etmek.
 • İş süreçlerinin analizi ve geliştirilmesi sonucunda iyileştirme faaliyetlerini çalışanların doğal davranışı haline getirmek, Çalışanlarımızın sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına almak, bağlılığını ve memnuniyetini artırmak amacıyla sürekli aktiviteler düzenleyerek eğitim ve bireysel gelişimini artırmak, şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi, sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş takım ruhunu sürekli dinamik tutmak.
   

  BİZ KİMİZ

  Uzun yıllar madencilik sektörünün ile birlikte temizlik ürünleri üretimini başarıyla birlikte yürüten tecrübe kimya Akdeniz bölgesi olmak üzere tüm türkiyede faaliyetlerini artırarak devam etmektedir. Uzun süre küçük çaplı üretim makinaları ile devam eden tecrübe kimya yeni tesisini sanayi bölgesinde faaliyete geçirerek bu sektörde iddalı olduğunu kanıtlamıştır.Makina parkurunu da gün şartlarına göre yenileyerek teknoloji ile yarışmaktadır. Tecrübe kimya kurumsal kimliği ile ürünlerini ISO 9001 kalite standartlarında üretmektedir.

  Firmamımızın hedefi yılların verdiği tecrübeyle birlikte kaliteli ürünlerini daily clean markasıyla müşterilerine begenisine sunmaya devam ederek tüketicilerin beğenisini kazanmaya devam etmek.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00