Tokat Köy Ürünleri

Gop/istanbul Gaziosmanpaşa, İstanbul
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Tokat Köy Ürünleri
Mustafa
İş Alanları

Süt Ürünleri

Tokat Köy Ürünleri İstanbulda Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Tokat Köy Ürünleri Hakkında

MİSYON ile ilgili görsel sonucu

TOKAT KÖY ÜRÜNLERİ

Misyonumuz; üretimden nihai tüketiciye kadarki hiçbir safhada organik olmayan madde ve metotları ürünlerimize katmamak üzere türk doğal besin pazarındaki en güvenilir şirket olmak ve tüketiciye sunulacak ürünlerde lüzumlu şeffaflığı sağlayarak %100 gönül rahatlığıyla tüketilebilecek ürünleri yurt çapına yaymaktır.

Yalnız doğal olmayan maddeler ve metotlardan uzak durulması değil bununla birlikte türk halkının özellikle et ürünleri alanındaki hassasiyetlerine ters olan hiç bir üretim ve kesim yöntemine de yer vermemek şirket politikamızın esasını teşkil etmektedir ve bu tutum misyonumuzun olmazsa olmaz bir unsurudur.

Vizyonumuz; misyonumuzu gerçekleştirirken, başta türk halkı olmak üzere tüm dünyaya katkısız ve %100 güvenilir besin ürünleriyle hizmet eden, üretimden satışa kadar doğal kaynaklara saygılı ve çevreye negatif tesir yapmayan, sosyal duyarlılığı olan bir marka ile her insanın güven ve saygsıcaklıknı kazanmak ve bu itimatı şirketin varolduğu sürece muhafaza etmektir.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00