Turko Kitchn

Bosna Diğer, Diğer
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
İş Alanları

Mobilyacılar

Turko Kitchn Bosnada Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Turko Kitchn Hakkında

misyon ile ilgili görsel sonucu

Turko Kitchn vizyonu bugün erişilen başarılı konumunu sürekli geliştirerek, faaliyet alanında en iyi olmak; deneyimli, dinamik ve kanaatkar ekibiyle, girişimci, sağduyulu ve müşteri odaklı yaklaşımıyla kaliteli ve harika ürün üretmektir.
Vizyon

Misyon
Turko Kitchn kurumsal misyonu, yeniliğe odaklanmış bir şirket olarak müşterilerine ve ülkesine faydalı olan yenilikler üretme konusundaki eminlığını şekillendireceğini belirtmektedir. Bu açıdan firmamız sektöründe ve etkinlik alanlarında faal yenilikler ortaya çıkarmaktadır. Bu yenilikler ve gelişmelerle hedef pazarlarda önem kazanmak ve faal olmaktır.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00