Umut Tezgah Dünyası

Kayabaşı Mahallesi/ Başakşehir Başakşehir, İstanbul
Cep Onaylı
Online
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Umut Tezgah Dünyası
Ozan Öztürk
Kayabaşı Mahallesi/ Başakşehir
Başakşehir , İstanbul
İş Alanları

mobilyacılar

Umut Tezgah Dünyası İstanbulda Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Umut Tezgah Dünyası Hakkında

HAKKIMZDA

misyon ile ilgili görsel sonucu

Misyonumuz

İstanbulda uzmanlaştığımız tüm konularda çağdaş, güvenilir,çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet ve ürüne önem veren, çalışanların eğitim ihtiyaçlarına katkıda bulunan, yenilikçi, pozitif değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kurum olmak.

 

Vizyonumuz

Umut tezgah dünyası mimari kimliği olan, farklı konseptlerdeki büyük kentsel dönüşüm projelerini hayata geçirmek; üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi, güvenilir , profesyonel bir hizmet sunmak. Daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek üretim kalitesini yükseltmek

HAKKIMIZDA

  • Mobilya imalatı.
  • Mermer & Granit Tezgah İmalatı.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00